سبد خرید

آموزش فتوشاپ برای اینستاگرام (پست، استوری، پست پانوراما)

آموزش فتوشاپ برای اینستاگرام (پست، استوری، پست پانوراما)
در این پست می‌خوانید:

آموزش فتوشاپ برای اینستاگرام که شامل طراحی پست و استوری می باشد ممکن است برای بسیاری از افراد جذاب باشد چون با طرح های جذاب و شیک می توانند کالا یا خدمات خود را در اینستاگرام معرفی کنند.

اینستاگرام پلت فرمی است که اکثر عکاسان برای تبلیغ هنر خود استفاده می کنند. این تعجب ندارد زیرا شبکه اشتراک‌گذاری تصویر اینستاگرام روزانه بیش از 500 میلیون کاربر فعال دارد که آن را به بستری عالی برای تبلیغ هنر شما تبدیل می‌کند.

ممکن است این یک پلت فرم عکاسی موبایلی باشد، اما اکثر عکاسان از آن برای به اشتراک گذاری بهترین تصاویر خود استفاده می کنند. تصاویری که معمولاً با DSLR گرفته می شوند. در حالت ایده‌آل، تصویری که پست می‌کنید در اینستاگرام به خوبی به نظر می‌رسد که در رایانه شما خوب است، اما متأسفانه همیشه اینطور نیست. در واقع، این یک مبارزه رایج بین بسیاری از عکاسان است.

برای بهینه سازی تصاویر برای اینستاگرام، چند مرحله حیاتی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. آنها پیچیده نیستند اما تفاوت بزرگی با یک دیگر دارند.

در پایان این مقاله، دقیقاً می‌دانید که چگونه می‌توانید تصاویر خود را به همان اندازه که در رایانه‌تان انجام می‌دهند، در گوشی‌تان خوب نشان دهید. با آموزش فتوشاپ برای اینستاگرام تا انتها با ما باشید.

اندازه و فرمت مناسب پست اینستاگرام را در فتوشاپ انتخاب کنید

بحث های زیادی در مورد اندازه تصویر ایده آل برای تصاویر آپلود شده در اینستاگرام وجود دارد. در این نوشته از آموزش فتوشاپ برای اینستاگرام به آن خواهیم پرداخت.

من شخصاً زیاد نگران این موضوع نیستم. من معمولاً تصاویرم را در چندین پلتفرم آپلود می کنم، بنابراین انتخاب می کنم از اندازه استاندارد 1920 پیکسل در سمت طولانی استفاده کنم.

با این حال، طبق گفته اینستاگرام، حداکثر اندازه تصویری که بدون انجام تنظیمات خود می پذیرند، عرض 1080 پیکسل است. هنگامی که یک تصویر بیش از 1080 پیکسل عرض داشته باشد، اینستاگرام آن را کوچک می کند که منجر به از دست رفتن جزئیاتی از عکس می شود.

فرمت تصویر برای اینستاگرام

سوال بعدی این است: “فرمت ایده آل عکس برای اینستاگرام چیست؟”

شکی نیست که رایج ترین فرمت برای آپلود تصاویر در وب .jpg است، اما برخی از افراد از فایل های png. استفاده می کنند. هر دو فرمت برای وب ایده‌آل هستند، اما jpg. در مورد عکس‌ها انتخاب بهتری است.

نمایه رنگی عکس در فتوشاپ برای اینستاگرام

AdobeRGB و ProPhoto RGB دو نمایه رنگ رایج هستند که برای پردازش تصاویر در Adobe Lightroom یا Adobe Photoshop استفاده می شوند. با این حال، اینها برای چاپ بهینه شده اند، نه برای وب.

اکثر مرورگرهای وب از نمایه رنگی sRGB برای نمایش تصاویر استفاده می کنند. این همان چیزی است که برای ذخیره نسخه وب تصویر خود به آن نیاز دارید. فقط مطمئن شوید که همیشه فایل اصلی و نسخه وب را جداگانه ذخیره کنید.

این بدان معناست که هنگام برون ریزی فایل باید نمایه رنگ را به sRGB تبدیل کنید. در مرحله بعدی به نحوه انجام این کار باز خواهیم گشت.

شارپ و برای وب ذخیره کنید

هنگامی که پردازش یک تصویر را به پایان رساندید، زمان تغییر اندازه و شارپ کردن آن است. ممکن است از قبل یک روش ترجیحی برای انجام این کار داشته باشید.

من استفاده از فتوشاپ را ترجیح می دهم زیرا انعطاف پذیری بیشتر و نتیجه بسیار بهتری نسبت به شارپنینگ در Adobe Lightroom می دهد. با این حال، اگر با فتوشاپ احساس راحتی نمی کنید، لایت روم همچنان گزینه خوبی است.

شارپ کردن عکس در فتوشاپ

روش های زیادی برای شارپ کردن یک تصویر در فتوشاپ وجود دارد و اگر از یک گروه 10 نفره از عکاسان در مورد گردش کارشان بپرسید، مطمئن هستم که اکثر پاسخ ها متفاوت خواهند بود.

من شخصاً ترجیح می‌دهم از پنل Raya Pro برای شارپ کردن و تغییر اندازه تصاویرم استفاده کنم، زیرا متوجه شده‌ام که نتایج عالی ارائه می‌دهد. اگر از قبل یک پنل یا از پیش تعیین شده با امکان شارپ کردن تصویر برای وب ندارید، این مراحلی است که باید دنبال کنید:

 1. Masterfile (فایل پردازش شده) را ذخیره کنید سپس تصویر را صاف کنید (Layer -> Flatten Image)
 2. به Image -> Duplicate بروید
 3. با انتخاب تصویر تکراری، به Image -> Image Size بروید…
 4. اندازه فایل اصلی را به 1.6 برابر تغییر دهید (اگر سمت طولانی تصویر نهایی شما 1000 پیکسل باشد، اکنون اندازه آن را به 1.6 * 1000 = 1600 تغییر می دهید.
 5. روش نمونه گیری مجدد را به Bicubic تغییر دهید و OK را فشار دهید
 6. حالا به Filter -> Sharpen -> Sharpen بروید
 7. لایه را کپی کنید (cmd + J) و دوباره شارپ کنید. نام این لایه را به Extra Sharp تغییر دهید
 8. به Image -> Image Size بروید و اندازه را به اندازه نهایی (1000px) تغییر دهید.
 9. اگر تصویر خیلی واضح است، کدورت لایه Extra Sharp را کاهش دهید

در برخی موارد، تصویر ممکن است کمی روشن و غیراشباع شده باشد. می‌توانید لایه‌های تنظیم سطوح و اشباع جدید اضافه کنید و برای اصلاح آن تغییرات جزئی ایجاد کنید.

مرحله آخر پس از شارپ کردن و تغییر اندازه تصویر، برون ریزی و ذخیره فایل است. این کار را با استفاده از گزینه Save for Web Photoshop (File -> Export -> Save for Web) انجام دهید.

آموزش فتوشاپ برای اینستاگرام پست و استوری

انتقال تصاویر از رایانه به دستگاه تلفن همراه

اکنون که تصویر شما شارپ، تغییر اندازه و با فرمت صحیح صادر شده است، زمان انتقال آن به گوشی فرا رسیده است. چندین راه برای انجام این کار وجود دارد و من معتقد نیستم که هیچ کدام بهتر از بقیه باشد. فقط انتخاب کنید که کدام روش برای شما بهتر است.

رایج‌ترین راه‌حل‌ها برای انتقال رایانه به تلفن از طریق سرویس‌های Dropbox، ایمیل، یا iCloud/cloud هستند. ترجیح من از طریق Dropbox است. من تصاویر را به یک پوشه Dropbox وارد می کنم که به طور خودکار با تلفن من همگام می شود.

این یک گردش کار سریع و آسان است و اگر فقط برای تصاویری که به گوشی خود منتقل می کنید از dropbox استفاده می کنید، نیازی به خرید یک طرح ماهانه نیست زیرا برنامه رایگان فضای کافی را ارائه می دهد.

مراحل نهایی برای بهینه سازی تصاویر برای اینستاگرام در گوشی شما

اکثر مردم در این مرحله آماده آپلود تصویر هستند، اما هنوز یک مرحله نهایی وجود دارد که در بهینه سازی تصاویر برای اینستاگرام ضروری است. برای تصحیح تفاوت رنگ بین رایانه و تلفن هنوز باید چند تنظیمات نهایی را انجام دهید.

من از برنامه Snapseed برای این منظور استفاده می کنم، اما انجام این کار با استفاده از ابزارهای ویرایش اینستاگرام نیز بسیار خوب است.

صرف نظر از اینکه کدام گزینه را انتخاب می‌کنید، باید تنظیماتی را در روشنایی، کنتراست، محیط، اشباع و جزئیات انجام دهید.

ایجاد عکس برای اینستاگرام پست و استوری

تنظیمات لازم نیست بزرگ باشند. من معمولاً در همه لغزنده‌ها زیر 20+ می‌مانم، اما به تصویر خاص بستگی دارد (و اگر مانیتور شما کالیبره شده باشد) به خاطر داشته باشید که اکثر مردم تصاویر شما را با گوشی خود با حداکثر روشنایی مشاهده نمی‌کنند. اگر می خواهید در مورد برنامه فتوشاپ عکس برای گوشی می خواهید بیشتر بدانید حتما به صفحه آن در سایت ما مراجعه کنید.

جمع بندی- لزوم آموزش فتوشاپ برای اینستاگرام

عکاسان باید تصاویر را برای اینستاگرام بهینه کنند. به خصوص اگر از این پلتفرم برای تبلیغ هنر خود استفاده می کنید. پس از همه، شما می خواهید تصاویر خود را به بهترین شکل ممکن به نظر می رسد، درست است؟

خوشبختانه، آنقدرها هم سخت نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که عکس را شارپ کنید، اندازه آن را تغییر دهید، آن را در فرمت sRGB برون ریزی کنید و به گوشی خود انتقال دهید. در آنجا شما چند لمس نهایی را انجام می دهید و تصویر به همان خوبی که در کامپیوتر است به نظر می رسد. با ادامه آموزش فتوشاپ برای اینستاگرام همراه ما باشید.

ما می دانم که روش های مختلفی برای انتقال تصاویر از رایانه به تلفن وجود دارد، بنابراین کنجکاو هستم که بدانم روش ترجیحی شما چیست؟

آموزش ساخت پست پانوراما برای اینستاگرام در فتوشاپ

اگر تا به حال به این فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید چند پست بدون فاصله در اینستاگرام ایجاد کنید (پست‌هایی که می‌توانید روی یک تصویر پانوراما بکشید)، ما در اینجا نحوه انجام این کار را به شما نشان دهیم!

بهترین بخش این است که می توان آن را تنها در چند دقیقه با برخی ابزارهای خودکار و بسیار آسان انجام داد.

بهترین ابعاد عکس برای اینستاگرام

قبل از آپلود در اینستاگرام، باید بهترین ابعاد و نسبت‌ها را بدانید تا تصاویرتان به درستی نمایش داده شوند. در اینجا یک لیست کوتاه برای مرجع وجود دارد:

 • مربع: 1080×1080 پیکسل توصیه می شود (حداقل 600×600 تا حداکثر 2048×2048)
 • منظره: 1080×566 پیکسل توصیه می شود (600×400  تا حداکثر 2048×1365)
 • پرتره: 1080×1350 پیکسل توصیه می شود (600×750 تا حداکثر 1638×2048)

با در نظر گرفتن این ابعاد، می‌توانیم نحوه تقسیم یک تصویر را به چند بخش با عرض مساوی بفهمیم. بیایید به مثال خود نگاهی بیندازیم و ببینیم چگونه این کار انجام می شود!

تغییر اندازه عکس برای اینستاگرام با فتوشاپ

برای مثال ما از یک تصویر پانوراما استفاده می کنیم که بسیار بسیار گسترده است. هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم بدون نیاز به برش دادن مقدار زیادی از تصویر، این را در اینستاگرام پست کنیم.

آموزش ساخت پست پانورما اینستاگرام در فتوشاپ

اما، با استفاده از ابعاد ذکر شده در بالا، می‌توانیم تصویر را به چند بخش تقسیم کنیم، جایی که هر بخش عرض مناسبی برای یک پست اینستاگرام است.

فهمیدن این موضوع نسبتاً آسان است و فقط به مقداری هوش ریاضی سریع نیاز دارد. ما تصمیم گرفتیم که این تصویر را در 5 پست اینستاگرام پخش کنیم. عرض توصیه شده برای یک پست 1080 پیکسل است. از آنجایی که هدف ما 5 پست است، باید تصویرمان 5 برابر عرض یک پست باشد.

آموزش ساخت پست پانورما برای اینستاگرام در فتوشاپ

بنابراین: 5 در  1080 = 5400 پیکسل. اکنون می‌توانیم آن تعداد 5400 پیکسل را برداریم و اندازه تصویر مثال را تغییر دهیم تا مطابقت داشته باشد.

آموزش ساخت پست پانوراما برای اینستاگرام در فتوشاپ

به منوی تصویر بروید و اندازه تصویر را انتخاب کنید. Width را روی 5400 قرار دهید و OK کنید. اکنون تصویری داریم که دقیقاً 5 برابر عرض یک پست اینستاگرام است.

به خاطر داشته باشید که ارتفاع ممکن است با ابعاد توصیه شده مطابقت نداشته باشد، بنابراین ممکن است هنگام آپلود عکس های نهایی، مقداری برش اضافی رخ دهد.

تقسیم عکس با راهنماها در فتوشاپ

اکنون که یک عکس با عرض 5400 پیکسل داریم، باید آن را به 5 قسمت مساوی تقسیم کنیم (زیرا به 5 پست جداگانه نیاز داریم که هر کدام 1080 پیکسل عرض دارند).

آموزش ساخت پست پاموراما در فتوشاپ

فتوشاپ تقسیم بندی هایی مانند این را بسیار بی دردسر می کند. منوی View را باز کنید و New Guide Layout را در انتهای لیست انتخاب کنید.

ساخت پست پانورما برای اینستاگرام در فتوشاپ

سپس تعداد ستون‌ها را برابر با تعداد بخش‌هایی که می‌خواهید تنظیم کنید، در مورد ما، 5.

ساخت پانورما برای پست در فتوشاپ

فتوشاپ به طور خودکار راهنماهایی ایجاد می کند که نشان می دهد کجا می توان تصویر را برای ایجاد 5 قسمت مساوی تقسیم کرد.

آموزش ساخن پست پانورما در فتوشاپ برای اینستاگرام

سپس، برای تقسیم واقعی تصویر، ابزار Splice را انتخاب کنید.

آموزش ساخت تصویر پانورما برای اینستاگرام در فتوشاپ

در حالی که ابزار Splice انتخاب شده است، روی دکمه ای در نوار ابزار بالا کلیک کنید که می گوید Slices From Guides. فتوشاپ به طور خودکار تصویر را دقیقاً در جایی که هر راهنما می افتد جدا می کند.

آموزش ساخت پانوراما برای اینستاگرام در فتوشاپ

اکنون تصاویر آماده ذخیره هستند. منوی فایل را باز کنید، به Export بروید و سپس Save for Web (Legacy) را انتخاب کنید. SHIFT را نگه دارید و روی هر یک از بخش های تصویر کلیک کنید، بقیه تنظیمات برون ریزی را دوباره بررسی کنید و سپس روی Save کلیک کنید.

فتوشاپ 5 تصویر جداگانه را ذخیره می کند که هر کدام 1080 پیکسل عرض دارند. به سادگی این موارد را به صورت چند پست در اینستاگرام آپلود کنید و پانورامای یکپارچه شما کامل می شود!

4 مزیت ساخت استوری اینستاگرام با فتوشاپ (و نحوه انجام آن)

استوری اینستاگرام به یکی از محبوب ترین ویژگی های این پلتفرم تبدیل شده است. در طول سال‌ها، غول رسانه‌های اجتماعی ابزارهای مختلفی را برای کمک به افراد خلاق اضافه کرده است.

همانطور که اینستاگرام فراگیرتر شده است، ایجاد استوری‌های منحصربه‌فرد که مخاطبان شما را درگیر می‌کند پیچیده‌تر شده است. خوشبختانه نرم افزارهایی مانند Adobe Photoshop ابزارهای اضافی زیادی برای تولید محتوای اصلی و جالب در اختیار شما قرار می دهد.

آیا علاقه مند به استفاده از فتوشاپ برای ایجاد استوری های دقیق تر و منحصر به فرد اینستاگرام هستید؟ شما برای آموزش فتوشاپ برا اینستاگرام برای کشف بزرگترین مزایا، به علاوه نکاتی برای به حداکثر رساندن پلتفرم، تا انتها همراه ما باشید.

مزایای ایجاد استوری اینستاگرام با فتوشاپ

قبل از اینکه راه‌هایی را که می‌توانید از فتوشاپ برای بهبود استوری‌های خود استفاده کنید، شناسایی کنیم، ابتدا به مزایای آن می‌پردازیم.

1. می توانید چندین ویدیو را به هر بخش استوری اینستاگرام اضافه کنید

اگر استوری های خود را به صورت بومی در اینستاگرام ایجاد می کنید، می توانید با ترکیب عکس های خود با ویدیوها، بعد دیگری به محتوای خود اضافه کنید. با این حال، در حالی که می‌توانید ویدیوهای متعددی را به یک سری اضافه کنید، فقط می‌توانید در هر اسلاید یک ویدیو قرار دهید.

برای ایجاد استوری های منحصربه‌فرد، باید خارج از چارچوب فکر کنید و کارهایی را امتحان کنید که دیگران مایل به انجام آن نیستند  مانند افزودن چندین ویدیو به یک اسلاید.

در فتوشاپ، می‌توانید چندین بنر را در یک اسلاید ایجاد کنید و چندین ویدیو را که به طور همزمان پخش می‌شوند، اضافه کنید. یک یا دو مورد می‌توانند به بهتر نشان دادن پیام شما کمک کنند.

2. شما می توانید استوری های دقیق تر بسازید

به عنوان یک عکاس، داستان سرایی یکی از حیاتی ترین مهارت هایی است که باید آن را توسعه دهید. پروفایل اینستاگرام شما باید همگام کار کند. با پست های ایستا و قرقره های شما که بخشی از داستان را بیان می کنند، در حالی که استوری های شما بقیه را کامل می کند.

اگرچه می‌توانید مستقیماً در اینستاگرام استوری‌های دقیق بسازید، اما ممکن است نگاه کردن به صفحه‌ نمایش تلفن خود برای مدت طولانی کمی خسته‌کننده باشد. می‌توانید از این ابزار در iPad خود استفاده کنید، اما برنامه (در زمان نوشتن) به خوبی برای این دستگاه‌ها بهینه نشده است.

اگر تصمیم به ایجاد و ساخت استوری اینستاگرام در فتوشاپ دارید، می توانید وقت خود را صرف ایجاد پست های دقیق تر کنید. با تلاش بیشتر برای محتوای خود، جذب مخاطبان خود را آسان تر می کنید.

3. به پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام خود یکنواختی بدهید

آموزش ساخت استوری برای اینستاگرام در فتوشاپ

برخی می توانند استدلال کنند که داشتن یک فید ثابت در اینستاگرام به اندازه گذشته مهم نیست. با این حال، داشتن یک جریان موضوعی مشترک در محتوای خود می تواند به شما کمک کند زمانی که کاربران روی پروفایل شما کلیک می کنند و شما را دنبال می کنند، متمایز شوید.

اگر از ابزارهایی مانند فتوشاپ برای تهیه استوری های اینستاگرام خود استفاده می کنید، قدرت بیشتری در ایجاد یکپارچگی خواهید داشت.

4. در کنار فیلم ها و عکس های خود با فتوشاپ گرافیک ایجاد کنید

فتوشاپ فقط در بین عکاسان محبوب نیست. بسیاری از صنایع خلاق از این نرم افزار استفاده می کنند. شما آزادی قابل توجهی در انتخاب نحوه ساختار استوری اینستاگرام خود دارید.

علاوه بر عکس ها و فیلم ها، می توانید از فتوشاپ نیز برای تولید گرافیک استفاده کنید و همه چیز را در کنار هم قرار دهید. بنابراین، می توانید کمی عمق بیشتری به تصاویر خود اضافه کنید و بیننده را وادار کنید تا به انتهای پست شما برود.

آموزش ساخت استوری اینستاگرام در فتوشاپ

اکنون که علت استفاده از فتوشاپ را برای استوری های اینستاگرام شناسایی کردیم، آماده هستید تا در مورد جنبه های عملی آن بیشتر بدانید.

1. مرحله قبل از فتوشاپ

قبل از باز کردن فتوشاپ، باید عکس‌ها و ویدیوهای خود را با هم جمع کنید.

قبل از اینکه آنها را در رایانه یا هارد دیسک ذخیره کنید، تصاویر خود را مانند زمانی که یک پست معمولی برای اینستاگرام ایجاد می کنید، ویرایش کنید.

2. ایجاد بنر برای تصاویر خود در فتوشاپ

هنگامی که محتوای خود را ویرایش کردید، آماده باز کردن فتوشاپ هستید. شما باید پروژه خود را متناسب با ابعاد اینستاگرام برای استوری ها که 9×16 هستند، داشته باشید.

آموزش ساخت استوری اینستاگرام در فتوشاپ

پس از اندازه‌گیری پروژه خود، آماده اضافه کردن فریم هستید. نماد فریم (راست زیر برش) را در منوی سمت چپ انتخاب کنید و فضایی را که می‌خواهید هر یک از تصاویر شما پوشش دهد، ترسیم کنید. هیچ قانون سخت و سریعی برای این وجود ندارد. هر چی بخوای کافیه

آموزش ساخت استوری اینستام در فتوشاپ

3. تطبیق تصاویر خود در یک پست اینستاگرام

در مرحله بعد، باید عکس‌ها و ویدیوهای خود را در استوری اینستاگرام خود قرار دهید. صرف نظر از انواع تصاویری که می خواهید وارد کنید، روند یکسان است. به Files > Import بروید.

انتخاب عکس برای ساخت استوری اینستاگرام در فتوشاپ

اگر می خواهید عکس اضافه کنید، Images From Device را انتخاب کنید. برای ویدیوها، Video Frames to Layers را انتخاب کنید. از طرف دیگر، می‌توانید تصاویر خود را در قسمت بنر خاصی که می‌خواهید در آن قرار گیرند، بکشید و رها کنید. راه دیگر برای وارد کردن ویدیوها این است که به File > Video Layers > New Video Layer from File بروید.

4. خروجی گرفتن از استوری های اینستاگرام به گوشی هوشمند در فتوشاپ

خروجی گرفتن از استوری اینستاگرام ساخته شده توسط فتوشاپ شما می تواند تا حدودی دلهره آور باشد زیرا باید چند کار اضافی را انجام دهید. اما نگران نباشید، این روند بسیار ساده است.

بسته به اینکه پست شما دارای ویدیو باشد، کمی متفاوت خواهد بود. قبل از خروجی گرفتن باید ویدیو را رندر کنید. به File > Export > Render Video بروید.

آموزش ساخت استوری اینستاگرام در فتوشاپ

وقتی تب Render Video باز شد، اندازه را به 1080×1920 تغییر دهید. ابتدا باید Custom را از منوی کشویی انتخاب کنید. همچنین باید مطمئن شوید که فرمت H.264 و فایل شما mp4. است. پس از انجام این مراحل، Render را فشار دهید تا از ویدیو خروجی گرفته شود.

آموزش ساخت استوری اینستاگرام در فتوشاپ

اگر استوری شما فقط عکس دارد، فرآیند ساده است. به File > Export As بروید و فرمت را به PNG تغییر دهید. سپس، فایلی را که می‌خواهید کارتان را در آن ذخیره کنید انتخاب کنید و همه چیز را نهایی کنید. دقت کنید که ابعاد 1080×1920 باشد.

ساخت استوری برای اینستاگرام در فتوشاپ

پس از خروجی گرفتن ویدئو بر روی کامپیوتر، می توانید آن را به گوشی هوشمند خود انتقال دهید. اگر آیفون دارید و از مک استفاده می کنید، می توانید استوری تکمیل شده خود را از طریق AirDrop ارسال کرده و در اینستاگرام آپلود کنید. در سناریوهای دیگر، DropBox یا یکی از جایگزین های آن را امتحان کنید.

فتوشاپ یک راه عالی برای ایجاد استوری های جذاب تر در اینستاگرام است

اگر بخواهید خلاق باشید و برای درست کردن آنها وقت و تلاش صرف کنید، ساختن استوری اینستاگرام سرگرم کننده است. فتوشاپ یکی از ابزارهای بسیار مهمی است که می توانید از آن استفاده کنید و استفاده از این پلتفرم به طرز شگفت انگیزی برای این منظور آسان است. علاوه بر نسخه اصلی فتوشاپ می توانید از نسخه های شبیه به این نرم افزار که به صورت فتوشاپ آنلاین می باشد نیز استفاده کنید.

راهنمای ما اصول اولیه ایجاد استوری های جذاب اینستاگرام با فتوشاپ را به شما ارائه کرده است.

جمع بندی نهایی- آموزش فتوشاپ برای اینستاگرام

اگر می خواهید پست ها و استوری های جذابی داشته باشید باید به صورت حرفه ای نرم افزار فتوشاپ را فرا بگیرید. در این نوشته آموزش فتوشاپ برای اینستاگرام را برای شما بیان نمودیم. برای دیدن آموزش های دیگر نی توانید به آموزش های فتوشاپ در سایت گرافیکسرا سر بزنید. علاوه بر فتوشاپ شما می توانید آموزش ایندیزاین سایت ما را دنبال نمایید.

 

 

 

دوره‌های مرتبط
تکمیل شده
آموزش طراحی رابط کاربری ui دیجیکالا با نرم افزار adobe XD
تکمیل شده
دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی و متوسط

دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی و متوسط

۲۲۶
۱۰
۲۵
۴۰۰ ۲۹۹ هزار تومان
دیدگاه‌ها ۰